Велике значення для розвитку дитини має художньо-естетичне виховання.
Дитина не тільки знайомиться з прекрасним, але й вчиться нескладним елементам виконання творчих робіт. Через малювання, ліпку, аплікацію у дитини розвивається мілка моторика, пробуджуються різні нахили, формується творче мислення. Покращуються уміння орієнтуватися в просторі, вдосконалюються навички планування послідовності дій з метою досягнення необхідного результату.
Розвиток мілкої моторики займає особливе місце, адже вона в подальшому буде сприяти освоєнню письма, і, звичайно, стимулювати розвиток мозку.

Завдання розвитку

Розвивати спостережливість, уміння бачити характерні естетичні ознаки навколишніх об"єктів, порівнювати їх. Ознайомлювати з творами образотворчого мистецтва, розвивати здібності до образотворчої діяльності, уяву та творчість. Вчити дитину створювати багатофігурні сюжетні композиції, розміщуючи предмети ближче та далі. Залучати до основ рукоділля, опановувати ази вишивання. Вчити створювати оригінальні композиції з природних та штучних матеріалів; заохочувати до дизайнерської діяльності.

Ознайомлювати дітей з різними видами та жанрами образотворчого мистецтва: живописом, графікою, скульптурою, архітектурою. Ознайомлювати дошкільнят з творами декоративно-прикладного мистецтва, з рагіональними особливостями української вишивки, кераміки, писанкарства, килимарства, ткацтва.

Художньо-естетична діяльність дітей дошк
Microsoft Word документ [59.0 KB]
Скачать
Художньо-естетичний розвиток (добірка ди
Microsoft Word документ [26.0 KB]
Скачать
Художньо-естетичний розвиток.Колекція цифрових ресурсів.
Показники творчого розвитку на четвертом
Microsoft Word документ [28.0 KB]
Скачать
Показники творчого розвитку на пятому ро
Microsoft Word документ [28.5 KB]
Скачать
Кiлькiсть переглядiв: 0