Наші традиції

У закладі освіти проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

СВЯТО ЗНАНЬ

Зустріч з дитячим садочком, вихователями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи вихователів, батьків, гостей. Проводяться конкурси та ігри.

/Files/images/animatsii/shkola/0_ac77b_a3987f42_S.png

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вихователю, який готують всі діти, виставка композицій "Золота осінь".

/Files/images/animatsii/shkola/0033388_1392995598.jpg

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для дітей проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

/Files/images/d9907548b208.gif

8 БЕРЕЗНЯ

Це свято, на якому діти всіх груп поздоровляють матусь та бабусь з святом 8 Березня. Проводяться конкурси серед дітей та батьків.

ВИПУСКНИЙ БАЛ

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає весела музика і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вихователів, батьків. На цьому святі діти отримують диплом про закінчення закладу дошкільної освіти.