ЯКЩО ВИ ОБРАЛИ НАШ САДОЧОК

Прийом дітей до закладу освіти здійснює завідувач ЗДО протягом календарного року на підставі:

1. Заяви від батьків або осіб, які їх замінюють, для зарахування дитини до дошкільного закладу, заяви про внесення до баз даних Департаменту освіти Харківської міської ради.

2. Копії свідоцтва про народження дитини.

3. Виписки із медичної карти, карти профілактичних щеплень (форма № 63).

4. Медичної довідки про стан здоров'я дитини та епідеміологічне оточення з дитячої поліклініки, довідки дільничного лікаря.

5. Копії паспортів батьків або осіб, які їх замінюють.

Групи у закладі освіти комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батькі або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період.

Відрахування дитини з закладу освіти здійснюється:

  • за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
  • на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;
  • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців;
  • завідувач закладу освіти письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини за 10 календарних днів.

Порядок оплати за харчування дитини:

- оплата вноситься в банк по квитанції до 15 числа за місяць наперед; батьки пред'являють оплачену квитанцію вихователю; у випадку відсутності дитини в закладі освіти батьки повинні прийти за квитанцією і заплатити її, повідомивши про це вихователя.

- перерахування оплаченої квитанції з причин хвороби дитини здійснюється у наступному місяці;

- пільгова оплата за харчування надається після подачі завідувачу відповідних документів. Перерахунок відбувається з моменту подачі документів.

Кiлькiсть переглядiв: 0