ЩОБ ВІДВІДУВАННЯ закладу ОСВІТИ БУЛО КОМФОРТНИМ І КОРИСНИМ

линия в низу

/Files/images/animatsii/malyishi/animashki-18.gif

Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним. Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил: Запізнення – завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно!

Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам. Ідучи додому обов'язково повідомте про це вихователя. Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом. При вході, будь ласка, очистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері. Крім того ми просимо Вас: Допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, акуратно скласти речі в шафку. Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, акуратно та по сезону одягненою. Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті. Дайте дитині з собою носовичок.

У шафці дитини завжди повинний бути запасний одяг для групи. Восени та навесні просимо приносити запасний верхній одяг і взуття для прогулянок. Щоб запобігти втраті або обміну речей, позначте білизну, одяг і взуття ваших дітей. Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів. Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо.

О 900 починаються заняття. Тому переконливо просимо Вас: Якщо ви прийшли, коли заняття розпочалося, допоможіть дитині роздягтися і тихо приєднається до дітей. Якщо ви хочете бути присутніми на занятті, попередьте про це педагога та ознайомтеся з правилами відвідування занять. Не відволікайте педагога під час занять, всі проблеми ви зможете обговорити у зручний час – вранці до 800, в другій половині дня після 1630; а також на індивідуальних консультаціях у спеціально призначений час.

Для музичних занять дитині знадобляться чешки в окремому мішку. Пам'ятайте, іграшка дитини – іграшка для всіх. Вона може зламатися.

/Files/images/animatsii/multyashki_2/0_a7b44_42fdd7de_L.pngУ нашому закладі обов'язковими є всі батьківські збори (4-6 разів на рік) та індивідуальні консультації. Якщо з об'єктивних причин ви не зможете прийти, попередьте педагогів заздалегідь. За харчування дітей батьки сплачують квитанцію у триденний строк з дня її отримання (не пізніше 15 числа поточного місяця на місяць вперед). Оплата є обов'язковою для усіх.

При виникненні у дитини симптомів отруєння (блювота, пронос) або симптомів ГРВІ (кашель, температура, нежить) звертайтеся на прийом до дільничного педіатра, в дитячий сад дитина не приймається. Якщо ваша дитина занедужала, просимо до 800 повідомити старшу медсестру по телефону. Після хвороби дитина приймається в заклад при наявності медичної довідки.

Якщо ви не змогли вирішити будь-яке питання з педагогами, ви можете звернутися до вихователя-методиста, завідувача, старшої медсестри. Конфліктні та спірні ситуації у нас прийнято вирішувати за відсутності дітей.

Протягом року буде багато свят, розваг, виставок, які стануть незабутніми подіями в житті вашої дитини, тож візьміть в них активну участь.

/Files/images/animatsii/lineyki/lineechka-91.gif