/Files/images/vtamni/скачанные файлы (1).jpg

Програмне забезпечення освітнього процесу В ЗДО

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 14.08.2023 № 1/12038-23 «Про переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2023/2024 навчальному році.

Освітній процес ЗДО здійснюється відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти, інваріантна складова реалізується через комплексну Освітню програму для дітей від 2 до семи років «Дитина (наук. кер. Проскура О.В., Кочина Л.П., Кузьменко В.У., Кудикіна Н.В.). Парціальні освітні програми:

Парціальні програми:

•Моя країна— Україна. Програма з патріотичного виховання для дітей старшого дошкільного віку (авторський коллектив - Н.Гавриш, О.Косенчук, Т.Піроженко)

•Україна— моя Батьківщина. Програма з національно-патріотичного виховання для дітей середнього та старшого дошкільного віку (за загальною науковою редакцією О.Рейпольської)

•Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на християнських цінностях. Навчальна програма та календарно-тематичний план (авторський колектив- А.Богуш, І.Сіданіч, В.Сучок та інші)

•Скарбниця моралі. Програма з морального виховання дітей дошкільного віку (автор - Л.Лохвицька)

•Життя в долонях. Програма розвитку інтелекту у різних видах діяльності для дітей старшого дошкільного віку (наукові керівники – Р.Борща, С.Кондрата)

•Дошкільнятам— освіта для сталого розвитку. Програма для закладів дошкільної освіти (авторський колектив— Н.Гавриш, О.Саприкіна, О.Пометун)

•Вітаю, театре. Програма для дітей старшого дошкільного віку (автор-Л.Макаренко)