2008 рік

Подяка Харківського міського голови за перемогу у міському огляді-конкурсі серед дошкільних навчальних закладів міста на кращий стан організаційної, практичної, навчально-виховної роботи з питань захисту життя і здоров'я дітей у надзвичайних ситуаціях.

2009 рік

Подяка Харківського міського голови за перемогу в огляді-конкурсі на кращу підготовку закладів освіти міста Харкова до нового 2009/2010 навчального року (ІІІ місце).

Почесна грамота виконавчого комітету Фрунзенської районної у м.Харкові ради за І місце у районному огляді-конкурсі підготовки закладів освіти району до нового 2009/2010 навчального року.

2010 рік

Почесна грамота виконавчого комітету Фрунзенської районної у м.Харкові ради за ІІ місце у районному огляді-конкурсі підготовки закладів освіти району до нового 2010/2011 навчального року.

Експертною комісією управління освіти Фрунзенської районної у м.Харкові ради була проведена державна атестація дошкільного навчального закладу. За результатами висновку від 16.12.2010 № 9/8 щодо атестації Харківського "Дошкільного навчального закладу № 429 Харківської міської ради" регіональна експертна рада з питань ліцензування та атестації навчальних закладів Головного управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації визнала заклад атестованим з відзнакою.

2011 рік

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 429 Харківської міської ради" став лауреатом загально-національної акції "Флагмани освіти і науки України". Інформації про дошкільний навчальний заклад презентовано у виданні "Флагмани освіти і науки України".

Грамота управління освіти адміністрації Фрунзенського району Харківської міської ради нагородила колектив комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 429 Харківської міської ради" за ІІ місце в огляді-конкурсі на кращу підготовку навчальних закладів району до нового 2011/2012 навчального року.

2012 рік

Грамота управління освіти адміністрації Фрунзенського району Харківської міської ради нагородила колектив комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 429 Харківської міської ради" за ІІ місце в огляді-конкурсі на кращу підготовку навчальних закладів району до нового 2012/2013 навчального року.

2013 рік

Творча група педагогів закладу брала участь у Всеукраїнському фестивалі конкурсі-захисті сучасної моделі наавчального закладу "Школа сприяння здоров'ю". За результатами І (районного) етапу авторський колектив посів ІІІ місце і модель зарахована до обласної мережі "Шкіл сприяння здоров'ю".

2014 рік

Почесна грамота адміністрації Фрунзенського району Харківської міської ради нагородила колектив комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 429 Харківської міської ради" за І місце у огляді навчальних закладів району щодо готовності до нового 2014/2015 навчального року.

Перевірка Департаменту освіти Харківської міської ради рівня організації методичної роботи та стану організації харчування вихованців дошкільного навчального закладу визнана високою.

2015 рік

Почесна грамота адміністрації Фрунзенського району Харківської міської ради нагородила колектив комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 429 Харківської міської ради" за І місце в огляді навчальних закладів району щодо готовності до нового 2015/2016 навчального року.

2016 РІК

Почесна грамота адміністрації Фрунзенського району Харківської міської ради нагородила колектив комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 429 Харківської міської ради" за ІІ місце в огляді навчальних закладів району щодо готовності до нового 2016/2017 навчального року.

2017 РІК

Почесна грамота адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради нагородила колектив комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 429 Харківської міської ради" за найкращі показники зі створення комфортних умов для навчання та виховання учнів за підсумками проведення огляду готовності навчальний закладів району до нового 2017/2018 навчального року.

2018 РІК

Подяка начальника Управління освіти адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради нагородила колектив комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 429 Харківської міської ради" за плідну, сумлінну працю на педагогічній ниві, професіоналізм, значні досягнення у справі навчання, виховання, розвитку дітей, активну життєву позицію та за підсумками 2017/2018 навчального року.

English (auto-detected) » English