Науково-практичний семінар «Педагогічна підтримка інтелектуально здібних і обдарованих дітей дошкільного віку: теорія і практика» (05.02.2022)

/Files/images/ntelekt/проєкт.jpg

Педагоги нашого закладу взяли участь у науково-практичному семінарі «Педагогічна підтримка інтелектуально здібних і обдарованих дітей дошкільного віку: теорія і практика», метою якого було обговорення шляхів реалізації завдань освітнього хабу «Освіта для кожного. Школа для всіх» (вектор – педагогічна підтримка інтелектуально обдарованих дітей і молоді).

Під час семінару були проведені майстер-класи:

1. Науково-інформаційне повідомлення: «Створення й упровадження моделі національного освітнього технопарку з підвищення якості дошкільної та загальної середньої освіти за участі закладів освіти, які працюють за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України» (2021-2030 рр.)».

2. «Методичні та практичні аспекти реалізації науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» у закладах дошкільної освіти».

Разом із педагогами працювала команда коучів науково-педагогічного проєкту «Інтелект України», які висвітлили методологію, теорію, методику і практику навчання старших дошкільників за науково-педагогічним проектом та продемонстрували педагогам практичне застосування навчально-методичних комплектів для організації навчально-виховного процесу в дошкільному закладі за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України».

Педагоги отримали сертифікати про прослуханий та успішно завершений курс підготовки педагогічних працівників до роботи в проектних групах дітей старшого дошкільного віку, які працюють у межах науково-педагогічного проекту «Інтелект України».