Батьківська сторінка

ПРАВИЛА НАШОГО ЗАКЛАДУ

Дорогі наші батьки. Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним.Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил:

1. Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно!
2. Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам.
3. Ідучи, додому обов'язково повідомте про це вихователя.
4. Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.
5. При вході, будь ласка, витирайте взуття, або одягніть бахили, та зачиняйте за собою вхідні двері.

Вимоги до зовнішнього вигляду та одягу дітей

1. Одяг дитини повинен бути чистим, охайним, відповідати порі року, температурі повітря, відповідати розміру дитини. Небажане носіння комбінезонів.
2. Повинна бути чиста нижня білизна.
3. Зав’язки і застібки мають бути розташовані так, щоб дитина могла самостійно себе обслужити.
4. Взуття має бути легким, теплим, точно відповідати нозі дитини, легко зніматися і надіватися.
5. Носова хустка потрібна дитині як в приміщенні, так і на прогулянці. Зробіть на одязі зручні кишені для її зберігання.
6. Обличчя повинно бути умите, ніс, руки - чисті, нігті - підстрижені, зуби - почищені, зачіска - охайна.
7. Щоб уникнути випадків травматизму та з метою збереження здоров’я дітей, необхідно перевіряти вміст кишень дитини на наявність небезпечних предметів.
8. Категорично забороняється приносити в садок гострі, ріжучі, склянні предмети, дрібні предмети (намистинки, ґудзики тощо, пігулки), а також їжу та напої.

Завжди вдячні Вам за розуміння.
Поки на роботі наші мами й тата,
Нам в садочку встигнути треба так багато!
Лялькам їсти наварити, квіти на вікні полити
З друзями поспілкуватись і з машинками погратись,
Збудувати міст і парк, і зліпити зоопарк.
Пообідати, поспати, гопачок потанцювати
Всім гімнастику зробити, звуки голосні повчити,
На прогулянку сходити і лічилку повторити,
Горобців нагодувати, з ними разом – пострибати,
Насміятись, поспівати, і всього ще так багато!
І при цьому – не сваритись, бути ввічливим, не битись
Чемним стати намагатись ы до школи готуватись.